Fiyat Listesi

Prasna; Sizi astrolojik danışmanlık almaya yönelten bir sorunuz varsa, bu sorunun aklınıza girdiği ilk anın tarih ve saat bilgisini, eğer hatırlamıyorsanız, sormaya karar verdiğiniz anın gün ve saat bilgisini not almanız, veya konunun/olayın gerçekleştiği anın tarih ve saat bilgisini iletmeniz gerekmektedir.

Bach Flowers doğum haritanız üzerinden yapılan analiz sonrasında size sorulan sorulara vereceğiniz yanıtlar doğrultusunda 30ml’lik damlalıklı bir şişe içinde size özel bir karışım olarak hazırlanıp sunulmaktadır.

Değerli Taş kullanımı, içinde bulunduğunuz dönemde sorun çıkartan gezegenlerinizin şifalanması ve bulundukları burçlara doğru renkleri vererek enerjinizi düzenlenmesi adına değerli taş kullanım analizinin pdf dosya olarak sunulması şeklindedir.

Solfej Frekanslarıyla Çakra Seansı hakkında detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.


Önemli!!!

Astrolojik Harita analizleri Tropikal Zodyak ve Sidereal Nakshatra (Takım Yıldızları) hesaplamasıyla yapılmaktadır. Ağırlıklı olarak Brihat Parashara Hora Sastra ve Jaimini Sutralarında verilen Vedik Astroloji teknikleri kullanılmaktadır.


İletişim için lütfen info@hayatinisaretdili.com‘a eposta gönderiniz.


Teşekkürler

ZümrütD