İletişim

Hakkımda:

Hayatın İşaretlerini Takip Ediyorum” diyerek yola çıktım. İşaretleri görmeye niyet ettiğinizde oldukça belirgin bir halde dikkatinizi çekiyorlar ve “beni oku” diye yüksek bir sesle sesleniyorlar. Hayatla iletişim halinde olmak büyük bir keyif.

İşaret Okumanın Yanı Sıra Neler Yapıyorsunuz?

-Kadim Solfej Frekanslarının benim ve yakınlarımın yaşamlarındaki etkilerine şahitlik ettikten sonra bu konuda danışanlarıma da seans uygulamasına başladım.

-“Aşk bu, Aşktayım” dedirten yine kadim bir bilginin parçası olan Jyotish – Vedik Astroloji öğrencisiyim. Bu alandaki eğitimimin son nefesime kadar süreceğini biliyorum. Aşk yolunda bana ilk ışık tutan öğretmenim Şebnem Ekşib oldu. Tecrübe edecek iyi karmam varmış ki ilk olarak kendisinin eğitimlerini almak nasip oldu.

Hayatımda büyük açılımlara, her bir eğitimiyle farkındalığımı farklı seviyelere taşımama yardımcı olan öğretmenim Ernst Wilhelm‘e teşekkür ediyorum.

Öğrendiğim bilgiler ve teknikler beni gerçekle, aşkla buluşturdu ve bunun için şükrediyorum.

-DoğanBurda Dergi Yayıncılık tarafından FormSante Özel Sayı olarak 2 ayda bir yayınlanmakta olan POZİTİF Dergisinde yazılar yazmak ve röportajlar yapmak kısmet oluyor. Her yazıda sanki dün doğmuşum gibi yepyeni bilgiler öğreniyorum. Burası benim sevinç kaynağım. Yayın Yönetmenim Yaprak Çetinkaya’ya destekleri için teşekkür ediyorum.

Ben buydum, bu oldum ve şu olacağım diyemiyorum. O halde kalbimle aklımı bir etmeye gönüllü olduğum bu yolculukta bütünün hayrına, kaderimizde varsa sizlerle buluşmayı diliyorum.

Sevgilerimle,

ZümrütD

Frekans

info@hayatinisaretdili.com

“Hayatımızın kalitesi sorduğumuz soruların kalitesine bağlıdır.”

Soru sormazsak, cevaplar da olmaz.


Merak ettiklerinizi, paylaşmak istediklerinizi bana yazabilirsiniz. Uygun olan zamanda size yanıt vermekten memnuniyet duyarım.

Teşekkürler