İletişim

Hakkımda:

Hayatın İşaretlerini Takip Ediyorum” diyerek yola çıktım. İşaretleri görmeye niyet ettiğinizde oldukça belirgin bir halde dikkatinizi çekiyorlar ve “beni oku” diye yüksek bir sesle sesleniyorlar. Hayatla iletişim halinde olmak büyük bir keyif.

Zümrüt İşaret Okumanın Yanısıra Neler Yapıyor?

-Kadim Solfej Frekanslarının benim ve yakınlarımın yaşamlarındaki etkilerine şahitlik ettikten sonra bu konuda danışanlarıma da seans uygulamasına başladım.

-“Aşk bu, aşktayım” dedirten yine kadim bir bilginin parçası olan Vedik Astroloji-Jyotish eğitimi aldım. Bu alandaki eğitimimin son nefesime kadar süreceğini biliyorum. Öğrendiğim bilgiler ve teknikler beni gerçekle, aşkla buluşturdu ve bunun için şükrediyorum.

Ben buydum, bu oldum ve şu olacağım diyemiyorum. O halde kalbimle aklımı bir etmeye gönüllü olduğum bu yolculukta bütünün hayrına, kaderimizde varsa sizlerle buluşmayı diliyorum.

Sevgilerimle,

ZümrütD

 

Frekans

info@hayatinisaretdili.com

“Hayatımızın kalitesi sorduğumuz soruların kalitesine bağlıdır.”

Soru sormazsak, cevaplar da olmaz. Güvendesin. Sorunu sor. Kalbinle teslim ol ve o yol sana açılsın. Ben her şeyi biliyorum dersek, soru soracak halimiz de olmaz.


Merak ettiklerinizi, paylaşmak istediklerinizi bana yazabilirsiniz. Uygun olan zamanda size yanıt vermekten memnuniyet duyarım.

 

Teşekkürler

Reklamlar

Yorumunuz

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s