Solfej Frekanslarıyla Çakra Seansı

Frekanslarla Yaşam Enerjinizi Canlandırın!

Sürekli Tekrar Edip Duran Keyifsiz Olaylar Deneyimliyorum…

Hayatımızda tecrübe ettiklerimizi enerji kalıpları olarak alır kaydederiz. Bu deneyimlerden özellikle olumsuz olanlar, hayatımız için gerekli enerjinin serbest akışını kesen blokajlara sebep olur. Bu durumda sadece hayatta kalabilecek kadar enerjiyi alıp, kullanabilir halde oluruz.

Bununla birlikte bilgisayarlar, cep telefonları ve elektronik aletler tarafından üretilen belirli elektromanyetik enerjiler, bedenimizle uyumlu ve senkronize halde olmayan çeşitli enerji kodları ve frekansları içlerinde barındırırlar. Bu tipli elektromanyetik enerjilere uzun süre maruz kaldığımızda ise vücudumuzun doğal akışındaki enerji dengesinin bozulması kaçınılmaz olur.

Sizin ve bütünün en yüksek hayrına, ancak siz kendi kendinizi dönüştürme yolunda adım atabilirsiniz.

Şimdi, tam ve bütün halinizin ortaya çıkmasına niyet edebilirsiniz.

Frekans Seansı Nedir?

Gerek içsel gerekse çevresel nedenlerle kendimize has titreşim seviyemizde oluşmuş olan blokajlar dengeli bir halde yaşamımızı sürdürmemize engel olabilmektedir.

Kadim Solfej Frekanslarıyla Yaşam Enerjinizi Canlandırmak üzere yapılan bir seans 45 dakika civarında sürmektedir. Enerjetik bedende çakralar üzerinde yapılan bu çalışma, hayat amacınıza ulaşma yolculuğunuzda daha dengeli bir halde olmayı deneyimleye başlamanız için, bir adım olabilmektedir.

İstanbul (Anadolu Yakası) Seansları Hakkında Bilgi İçin:

seans@hayatinisaretdili.com

72CC7DD6-F14C-4E76-A0CE-B3230221D532

Hayatı doya doya yaşıyorum!

cropped-solfeggioforksmantung1.jpg