Kurtulmak İstiyorum Diyorsak, Bu Kaderimiz Olabilir

Sadece bizimle titreşimi eşleşen olayları deneyimleriz.

Rezistans, hala bir yerlerde dilediğimizden farklı bir frekansta titreşim halinde tuttuğumuz herhangi bir düşüncemiz olduğu şeklinde veya kaynağın kendisi olarak da ifade edilebilir.

Her ne zaman negatif bir düşünceyi içimizden geçiriyor veya söylüyorsak, bu bir rezistanstır.

Bir olaydan, bir halden, bir kişiden kurtulmak istediğimizi düşündüğümüz anda, kurtarılmamızı gerektirecek durumu da yaratmış oluruz. Kurtarılmayı düşündüğümüz anda, bir kurban olduğumuza inanırız. Kendimizi bir kurban olarak gördüğümüz sürece, korku frekansında kalmaya devam ederiz. Olacaklar üzerinde kontrolümüz olmayabilir, ama vereceğimiz tepki ve yanıt üzerinde kontrolümüz vardır.

Diyelim ki bir soru sorduk ve hala soruyla birlikte titreşiyoruz ki, bu daha çok, bizim kafa karışıklığımızın titreşimsel ifadesidir. Bu durumda gelecek cevabın titreşimiyle eşleşemeyiz. Cevabını almak istediğimiz sorumuzun, cevabının titreşiminde olmamız esastır.

Sweet vibration

Cevabın titreşimiyle eşleşmek için, kendimizi cevabını almak istediğimiz konunun cevabını aldığımız  andaki duygunun, hissiyatın, o halin nasıl hissetireceğinin titreşimine getirmeliyiz.

Aynı zamanda, Kainatın, Yaradan’ın, Varoluşun, Birliğin bize yanıt vereceğine güvendiğimiz o hale, o teslimiyet hissinin olduğu alana geçmeliyiz.

Bilmeye ve öğrenmeye hazırım. Bilgiyi almaya açığım. Sevgiyle ve kolaylıkla anlatılsın. Teşekkür ederim.

Reklam