Soru Astrolojisi: Prasna

Prasna, kökeni Pers Astrolojisinden gelen, ancak yıllardır Hindistan’da çok iyi şartlarda korunmuş, An’ın haritasını okuma sanatıdır.

Sanskritçe’de gezegenlere “Graha” denmektedir. Türkçe’ye “ele geçiren, yakalayan” şeklinde tercüme edilebilir. Gökyüzünü ışıldayan bir avize gibi güzelleştiriyor olmalarının yanısıra gezegenlerin tüm yaşamımızı etkiledikleri gerçeği, bugün de kabul edilmektedir. En basit olarak baktığımızda, Ay’ın çekim kuvvetinin dünyamız sularına yaptığı “gel-git” etkisini düşünebiliriz. Yerkürede olduğu gibi, vücudumuzun da dörtte üçünün su olduğunu dikkate alırsak, Ay’ın çekim kuvveti nedeniyle her an nasıl da etkileniyor olduğumuza bir parça daha anlamlandırabiliriz. Güneş sistemimiz içindeki tüm gezegenlerin ve hatta takımyıldızlarının bile zihnimiz, yani düşüncelerimiz, yani davranışlarımız üzerinde etkileri vardır.

🔥Yanıp Tutuşturan Sorular🔥

Bir an bile yerinde durmayan, her an hareket halinde olan gezegenler bir anda öyle bir konuma geliyorlar ki, işte o anda bizim için yanıtını mutlaka almamız gereken bir sorumuz olabiliyor. Biz bunun, kendimize ait bir soru olduğunu düşünürken, esasında işin arkasında, gezegenlerin aldığı “anlık konum” ve de “zihnimizi ele geçirmeleri” gerçeği vardır.

Prasna, işte tam da bu an’la ilgilidir!

Batı Astrolojisinde “Horary” olarak bilinen ve aynı temel prensiplere sahip olan bu açılım, eğer Prasna prensiplerine göre bir yanıt almamıza izin çıkıyorsa, bize bazı yanıtlar verebilmektedir.


🔥Sizin de yanıp tutuştuğunuz bir sorunuz varsa, bu konuda Prasna servisimizden faydalanabilirsiniz.🔥

prasna@hayatinisaretdili.com eposta adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Internet Özel Fiyat Bilgisi için buraya tıklayınız.


Model Alara Kaya’ya teşekkürler. Instagram @kaya_alara

Mesela;

 

 

 

 

“Zam alacak mıyım; Terfi eder miyim; Bir iş teklifi aldım, eğer oraya geçersem bu durum kariyerim için iyi olur mu; Taşınmak istiyorum, peki taşınabilecek miyim; Sevgilim olur mu; Sevgilim var, acaba evlenir miyiz; Sevgilimle ayrıldık bana geri döner mi; Bir hukuk davam var, benim için olumlu sonuçlanır mı, vb.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Bu size yeterli gelmez ve daha fazla detaylı bilgiye ihtiyaç duyarsanız (ve tam doğum saatinizi biliyorsanız), bu durumda doğum haritası analizi hizmetlerimiz için astroloji@hayatinisaretdili.com eposta adresine başvurup, ek bir teklif talebinde bulunabilirsiniz.


Önemli: Prasna, sadece soru tarihinden 1 yıl itibariyle geçerliliği olan yanıtları verebilmektedir. Diyelim ki, evlenecek miyim diye sordunuz; Prasna şöyle bir yanıt verebilir, “evet, ama bu zaman diliminde değil.” Yani sorunuzdan itibaren 1 yıl içinde değil. Bu noktada Prasna vazifesini yapmıştır.

Prasna sistemi üzerinden sorunuza yanıt almak için, sizden gelmesi gereken bilgiler:

Yanıp tutuştuğunuz anın tarih, saat ve yer bilgileri ve elbette “sorunuz”!!

Örneğin, “Bu sorunun cevabını öğrenmeliyim” diye gözünüze uyku girmedi, bütün gece. Hemen tarihi, saati not ediniz ve şehir bilginizle birlikte başvurun.

Diyelim ki yeni birisiyle tanıştınız. Sonrasında da çılgınlar gibi “acaba aramızda bir şeyler olur mu” diye merak etmeye başladınız. Veya bir ev/araba satın almak istiyorsunuz. Derhal, kişiyi/evi/arabayı ilk gördüğünüz anın bilgisini not edin ve bu bilgilerle başvurunuzu yapın.

Soruyu sormak üzere yandığınız anın bilgisi kadar, Prasna astroloğuna sorunun iletildiği an da önemlidir ve aynı şekilde astroloğun haritayı kurup, analize başladığı an da. Hangi harita üzerinden iyi bir Prasna deneyimi için izin çıkıyorsa, astrolog o haritayı analiz eder ve karmanız doğrultusunda size iletilmesi gerekenleri aktarır.


Soru Astrolojisi-Prasna için prasna@hayatinisaretdili.com eposta adresine mail ile başvurabilirsiniz.

Internet Özel Fiyat Bilgisi için buraya tıklayınız.