Pazartesi İş Başı (mı acaba)!

Yine gelip çattı o meşhur Pazartesi değil mi? Halbuki dün ne de güzel bir gün geçirmiştik ve her şey pek de keyifliydi, nereden çıktı bu Pazartesi şimdi?

IMG_3301Sizi anlıyorum. Pazartesi günlerinin AY tarafından yönetildiğini ve bugünün daha hafif konularla, yumuşaklıkla geçirilmesi gerektiği konusunda yazıp çiziyorum, ancak yıllardır devam eden kurulu sistem gereği bu konu da böyle gelmiş böyle gidiyor, doğrudur. Tabi diğer taraftan Pazar günleri aktif çalışmalar yapmak için daha uygun enerjiler içeriyor dersem, Pazartesi iş başı yapmaya onay verirdik, öyle değil mi? “Her şerde bir hayır ve her hayırda bir şer vardır” ifadesine inananlardanım. Dolayısıyla hayatlarımızda bu sistem olmasaydı, belki de karışık, organize olmayan hallerde ve kaos içinde olabilirdik. Kim bilir? Madem elimizde bu düzen var ve bizler de bu düzene doğduk, içindeki güzellikleri ve faydayı görebilecek halde olup hepimizin akıcı, dinamik ve güzel hayatlar yaşayabilmemizi diliyorum.

Bugün AY’ın bulunduğu faz gereği yaratıcılığımız ön planda olabilir. Arzularımızın gerçekleşebileceği mistik enerjilerle dolu bir gün daha yaşayacağız. AY’ın bulunduğu takımyıldızı da Pazartesi gününün genel temasını destekliyor ve bize hafif ve yumuşak aktiviteler yapmamızı öneriyor. Bugün fırsatımız ve imkanımız olursa, belki öğle tatilimizde açık havada yürüyüş yapmak iyi gelecektir. Bugün bir tek sonuçları uzun vadeye yayılarak etkili olacak bir konuda karar vermememiz tavsiye ediliyor. Bunun haricinde havadaki yumuşacık enerjilerin de desteğiyle arkadaşlarımızla buluşabiliriz, ertelediğimiz bir doktor randevumuz varsa bunu aradan çıkartabiliriz, bize kibarca sunulmuş ve dostça olan tüm aktivitelere katılabiliriz.

 

Reklam