Yine Yeni Yepyeni Bir Cuma, YENİ AY Enerjisi ile Geliyor

Cuma Gününün Enerjileri

Cuma günlerinin yöneticisi Venüs gezegenidir. Venüs dediğimizde hemen aklımıza maddi konfor, güzel olan, lüks olan, ikili ilişkiler, para, yaşam konforu, aşk ilişkileri, arabalar, yaratıcı ve incelikli zevkler gelir. Cuma günlerini kendimizi şımartmaya ve sosyalleşmeye ayırmak bir taraftan içimizden gelirken, diğer taraftan da bunun haklı bir sebebi de arkasında Venüs’ün desteğinin olmasıdır.

IMG_3193

Perşembe’yi Cuma’ya bağlayan gece saat 02:18 itibariyle AY ışığını yansıtamadığı tam karanlık dediğimiz Amavasya konumuna geçti. Güneş ile tam kavuşumda oluşu ise Cuma gecesi saat 22:30 gibi olacak. Cuma gecesi 23:00 itibariyle ise AY ilk ışıklarını vermeye başlarken, şiirlere ve şarkılara ilham veren romantik Hilal konumuna doğru yolculuğuna başlayacak. Bu detaylı bilgileri vermekteki sebebim ise AY’ın

tam karanlık dediğimiz anlarda yeni bir başlangıç yapmamız önerilmez. Bugün gerginlikler maksimumdadır. Böyle zamanlar ise beklememiz gereken zamanlardır. Bu sebeple çok milimetrik saatlerden bahsettim ki hepimiz ajandalarımıza göre atacağımız adımlarda kendimizi hazırlayabilelim.

Güzel bir haber ise Cuma gününün yöneticisi Venüs aynı zamanda AY’ın da içinde bulunduğu takımyıldızını yönetiyor olması. Yaratıcı konular, aşk konuları ve ertelenmiş olanın tekrar ele alınarak ilgilenilmesi keyifli sonuçlar verebilir. Ufak bir dikkat gerektiren konu ise bu takımyıldızının keskin bıçakla temsil ediliyor oluşudur. Bugün özellikle keskin aletler kullanımında dikkatli olalım. Bir taraftan da keskin enerjiler karşısında sertlik gösterip, agresif tavırlar içinde olmamaya gayret gösterelim. Çünkü karanlık Ay gereği ortalık genel olarak gergin olabilir ve bu durum karşımızdaki kişileri de aynı derecede etkilemiş olacağı için bugün sıkıntılı ortamları yumuşatacak ve akışta olacak kişiler ancak bu durumun farkında olan ve akışta olan kişiler olacaktır. Bugün son olarak dikkat isteyen konular arasında narin ve incelikli konularda daha sakin ve sabırlı olmamız ve trafikte de aynı şekilde yumuşak olmamız isteniyor. Özellikle trafikte bir gerginlik, bir anlaşmazlık durumunda karşı tarafla konuyu uzatmadan, takışmadan hatta mümkünse olaya gülüp geçerek yolumuza devam etmemiz ise herkesin en yüksek iyiliği adına iyi olacaktır.

Reklam